A GRUBU

 1. Karşılaşma2. Karşılaşma3. Karşılaşma  
SıralamaTakım AdıLeşSıralamaLeşSıralamaLeşSıralamaToplam PuanToplam Kill
1God Of Anarchy46331214819
2Black Gaming2361113349
3UnderTheDark31753143413
4Crew Jolly410112473419
5İdeal White72112663114
6WorldWideWacky8509743015
7ONE6401013267
8Ninja Turtles21511432186
9Wrath Zesty0988691714
10POWER ON01244011144
11Frenzy E-Sports0141745135
12Hell Hound37413112118
13First Angel Xtreme61121108118
14Mad Of Seven1131601072
15Old Crew0801511521