ÇEYREK FİNAL A GRUBU

 1. Karşılaşma2. Karşılaşma3. Karşılaşma  
SıralamaTakım AdıLeşSıralamaLeşSıralamaLeşSıralamaToplam PuanToplam Kill
1Recatroon142510564124
2Deep Black1099141134130
3Sss Esports101640143916
4Unknownpros1141175113827
5Legend Esports17031123612
6First Angel E-Sports261220123114
7Undead Space0109108269
8Swag Players111015912610
9Knax Esports531637259
10Sillage Esports2121524205
117Days丶ESPORTS251919124
12Poseidon0150120570
13Bozocs Gaming21301101532
14Team LertquinX080801030
15FastPay Wildcats G01601301300
16No Fears01401601600