ÇEYREK FİNAL B GRUBU

 1. Karşılaşma2. Karşılaşma3. Karşılaşma  
SıralamaTakım AdıLeşSıralamaLeşSıralamaLeşSıralamaToplam PuanToplam Kill
1Fire Flux18363816732
2Regnum Carya Esports822141134321
3RED ESPORT31591553817
4Special For Adana41066222912
5UnderTheDark26125272816
6Solo Esports182269239
7Rue Esports51110016226
8Order Esports65372102011
9Pi5Esports240868188
10SELP G01484113179
11God Of Anarchy11621304113
12Radiums Esports47016415108
13WorldWideWacky3911221196
14Leo Esports11121521465
15Space Force0130111661
16AsiL0120901230